Podrobný popis
vtipná sociální hra pro děti pro zlepšení dovedností je určeno pro děti ve věku 5 let, pro 2 - 8 hráčů. Hra je vynikající pro všechny, kteří chtějí trénovat své strategické myšlení, motorické dovednosti a zejména koncentraci a NBSP; Hodte kostek a strategicky umístěte své akrobaty, abyste vytvořili nejvyšší věž. První osoba, která srazila věž, ztratí! Hra se vyvíjí: dovednosti a motorické dovednosti vytváří zábavnou atmosféru Koncentrace The ul> obsahuje: 20 lepenkových polštářků a nbsp; (10,5 x 10,5 cm), 57 dřevěných lupínků a 3 kostky. Materiál: karton a dřevo. Rozměry: 25 x 5,5 x 25 cm. P>Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217327576 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.8 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 57 |
| Master kartón: | 3 |
| Počet hráčov: | 2-8 |
| Rozmery: | 25 x 5,5 x 25 cm |
| hmotnosť: | 0.8 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 25 x 5,5 x 25 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 57 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 2-8 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
