Podrobný popis
Šetření je otevřené! Právě bylo hlášeno, že Bandita plánuje ukrást trezor. Sbírejte co nejvíce indikací, abyste identifikovali autora tohoto plánu Machiavelist ze seznamu 6 podezřelých! Jako vyšetřovatel budete muset věnovat pozornost každému detailu a použít logické myšlení. Projekt Bandit není jen vyšetřovací hra, ale také podporuje pochopení toho, jak funguje tabulka se dvěma hodnotami. Jednoduše házejte dvě kostky a získejte číslo a dopis, který označí linku a sloupec. Odstraněním karty, která je na křižovatce obou informací, se objeví nová stopa. Buďte však opatrní, abyste nepřistáli pro Dynamite ... To umožní banditovi postupovat trochu dále k vaší vzácné kořisti. Project Bandit nabízí příležitost hrát sám nebo s ostatními. Ideální hra pro zábavu a vzdělávání. Hra z dřeva FSCTM a Cardboard. Vzdělávací hra pro děti od 5 let. Pro 1 až 4 hráče.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217350871 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.53 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 1-D |
| Rozmery: | 27,2 x 29,5 x 1,1 cm |
| hmotnosť: | 0.53 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 27,2 x 29,5 x 1,1 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 1-D |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
