Podrobný popis
Sociální hra pro děti Janoda pro rychlost a pozornost je určena pro děti ve věku 3-6 let pro 2-4 hráče. Cílem hry je naplnit koš spíše čtyřmi druhy zeleniny než jinými spoluhráči. Buďte první, ale musíte se pokusit vyhnout krtkům v zahradě! Sociální hra pro děti pro rychlost a pozornost. Hra může být použita v dřívějším věku k učení barev (třídění do sad podle barvy). Janodova sociální hra ke zlepšení zaměření pro děti z 3 let. Hra se vyvíjí: Speed Pozor a koncentrace Strategické myšleníDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217382469 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.67 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 25 |
| Master kartón: | 3 |
| Počet hráčov: | 2-4 |
| Rozmery: | 24 x 1 x 22,5 cm |
| hmotnosť: | 0.67 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 24 x 1 x 22,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 25 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 2-4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
