Podrobný popis
Cílem hry není být tím, kdo způsobí, že králík spadne do nory! Je to ideální hra, která pomáhá dětem učit se barvy. Na začátku hry vytvořte Nerm, jak je uvedeno v přiložených pokynech, a poté náhodně vložte mrkev do děr. Hra začíná nejmladším hráčem. Každý hráč hodí kostku a odstraní mrkev, která padá při házení krychle. Pokud už neexistuje žádná mrkev barvy, která padla na kostku, pohyb je ztracen a další hráč je další hráč. ! 12 Dřevěná mrkev, 1 dřevěná králíka a 1 dřevěná krychle vhodná pro děti od 3 letDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217324735 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.67 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 15 |
| Master kartón: | 3 |
| Počet hráčov: | 2+ |
| Rozmery: | 25 x 5,5 x 25 cm |
| hmotnosť: | 0.67 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 25 x 5,5 x 25 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 15 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Počet hráčov: | 2+ |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
