Podrobný popis
Proč je skákací lano dobré? Kromě toho, že jsou zábavné, děti posilují svůj horní a dolní část těla a koordinace trénují. Přeskočení lano s dřevěnými úchyty francouzské značky Janod je vynikající hračka pro aktivní, starší a mladší děti. Díky odšroubovanému konci držadla je možné upravit délku a lano - až 2 metry. Kliky mají dlouhý tvar a krásné barvy, které drží, zakončené kulatou dřevěnou hlavou & nbsp; pěkný králík s růžovými ušima. Skákání lano je skvělý způsob, jak strávit čas venku. & nbsp; Hračka byla navržena ve Francii. Ideální dárek, který rozvíjí fyzickou zdatnost. Jejich vysoce kvalitní a přesná implementace jsou zárukou bezpečnosti, díky níž dítě způsobuje, že dítě volně rozvíjí své motorické dovednosti - pro praktikování rovnováhy, koordinace motoru, dobrý pocit a dobrý kontakt s jejich vlastním tělem. Externí hra má také prospěšný účinek na zdraví a celkovou imunitu, rozvíjí fyzickou zdatnost. 13,5 x 3,9 x 3,9 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217331979 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.09 kg |
| ? Materiál: | drevo,textil |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 13,5 x 3,9 x 3,9 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.09 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 13,5 x 3,9 x 3,9 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,textil |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
