Podrobný popis
Fallino Domino 100 kusů dřevěných a nbsp; série Janod Sweet Cocoon Series. Just & nbsp; One & nbsp; pimpling s tvým prstem a domino stopou je ohromující a nyní jen počkejte, až uvidíme, jestli všechny kousky & nbsp; na trati & nbsp; padají. Stavět a znovu zbourat a stále kolem. Hra je trochu pro všechny malé a velké architekty. Na trati můžete také postavit různé mosty pomocí dalších přidaných pomůcek a překážek. Až 100 kusů dřevěného domino s motivem zvířat a různými pomůcky a překážkami k umístění. Stále jednoduché? Pro stavbu použijte dřevěný otočný mlýn.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217344047 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.75 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 5 x 2,5cm |
| hmotnosť: | 0.75 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Sweet Cocoon |
| Rozmery: | 5 x 2,5cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
