Janod Tradiční kovový hudební kolotoč káča Farma od 1 roku
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Tradiční kovový hudební kolotoč káča Farma od 1 roku
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Pamatujete si „Wolf“ a jak velkou zábavu se vám líbilo jako dítě s touto hračkou? "Wolf" je tradiční hračka, která potěší nejen malou, ale také velký! Metal "Wolf", krásně ilustrovaný obrázky zvířat z farmy je ideální hračkou pro rozvoj dovedností vašeho dítěte. Jediné, co musíte udělat, je stisknout páku a točit se plnou rychlostí, ale zůstává v rovnováze! Jak dlouho to vydrží váš „vlk“? Vhodné pro děti od 2 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217341251 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.1 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez |
| Master kartón: | 12 |
| Rozmery: | 13 x 13 x 14 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.1 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 13 x 13 x 14 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 12 |
| Materiál: | kov/nerez |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
