Podrobný popis
Kreativní sada Vytváříme s tkaničkami Janod Atelier deco. Kreativní sada Vytváříme s tkaničkovými zvířaty obsahuje 5 karet s různými zvířaty, 800 kusů kovových hřebíček, 10 ks barevných kabelů a 1 palička. > Nastavte Janod Atelier k vytvoření, podpoře dovedností a představivosti u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. V této tvůrčí hře si děti vyvíjejí jemné motorické dovednosti, trpělivost a pocit detailů. P>Dodatočné parametre
| Kategória: | Od 8 rokov |
|---|---|
| EAN: | 3700217379124 |
| ? Vek dieťatka: | od 8 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.39 kg |
| ? Materiál: | kartón,kov/nerez,papier,textil |
| ? Počet dielikov: | 816 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 26 x 4,5 x 26 cm |
| hmotnosť: | 0.39 kg |
| Vek: | od 8 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 26 x 4,5 x 26 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 816 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón,kov/nerez,papier,textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
