Podrobný popis
Prozkoumejte zvědavost u dětí a představte je do světa malířů a jejich obrazů s těmito hádankami inspirovanými Gustavem Klimtem. Po složení 100 kusů puzzle bude obrázek dokončen a připraven na rámování, jako v reálném muzeu. Věděli jste, že Gustav Klimt byl rakouský malíř z 19. století. Malíř se narodil v rodině umělců: jeho matka byla operní zpěvačka a jeho otec vlastnil dílnu zlatého. 6 Puzzle je vhodná pro děti od 6 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217325770 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.34 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 40 x 50 x 0,2 cm |
| hmotnosť: | 0.34 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Umelecké puzzle |
| Rozmery: | 40 x 50 x 0,2 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
