Podrobný popis
Udělejte první krok do světa velkých malířů s těmito hádankami, inspirovaný světem Alphons Mucha . Ilustrace odráží způsob práce malířů pomocí tvarů a barev, které se umělec líbil. Věděli jste, že Alphons Mucha byl český malíř. Ve své mládí ho odmítl, aby se připojil k akademii výtvarných umění v Praze. V roce 1900, o 22 let později, se zúčastnil výstavy v Paříži a byl poctěn za jeho příspěvek k řádu čestné legie. Dokončil a byl připraven k rámování, jako ve skutečném muzeu. obsahuje plakát, který slouží jako vzor pro mladší děti. Vyrobeno ve Francii, vytištěné pomocí inkoustů založených na rostlině a karton pochází z lesů spravovaných udržitelným způsobem. Puzzle je vhodná pro děti od 6 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217325787 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.34 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 40 x 50 x 0,2 cm |
| hmotnosť: | 0.34 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Umelecké puzzle |
| Rozmery: | 40 x 50 x 0,2 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
