Podrobný popis
Barevné dětské akordeon akordeon potěší každého malého hudebníka! Nástroje podporují rozvoj hudebního pocitu a pocitu rytmu vašich dětí a díky jejich rozmanitosti celé vaší rodiny určitě nabídnou hodiny plné zábavy. Vhodné pro děti od 3 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské hudobné hračky a nástroje |
|---|---|
| EAN: | 3700217376093 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.04 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Master kartón: | 12 |
| Rozmery: | 13 x 2,8 x 2 cm |
| hmotnosť: | 0.04 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Confetti |
| Rozmery: | 13 x 2,8 x 2 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 12 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
