Janod Velká dřevěná kuchyňka Macaron růžová s příslušenstvím a zvuky
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Velká dřevěná kuchyňka Macaron růžová s příslušenstvím a zvuky
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
To je to dobrá kuchyně pro náročné kuchaře! Část velkého růžového kuchyňského makaronu Janad je až 15 doplňků, včetně kolíků, hrnců, lopatek a lopatky, jídla zabaleného do dřevěných krabic a šéfového oka. Postaveno -v části kuchyně je police, hodiny, věšák na sáčku, mikrovlnná trouba, varná deska, trouba a dřez. Varná deska vydává zvuky při vaření a talíře také svítí jako v skutečné kuchyni. Při zahřívání svítí jako skutečná skleněná keramická deska jako skutečná skleněná keramická deska. Stejně jako skutečná kuchyně je varná deska plně vybavena LED a zvukovými efektmi: Jakmile stiskněte červené tlačítka, aby rozsvítily prsteny v tabulkách a poté podruhé uslyšely vaření vody. Zvuk a kroužky na vaření jsou automaticky vypnuty po 30 sekundách nebo stisknutím červených knoflíků. Postavená část kuchyně je také vysoká skříňka se dvěma dveřmi, které lze použít jako lednice s mrazákem, ve kterém kuchař může ukládat vařené dobroty. Na dveřích skříně je stůl, který lze nakreslit v křídě různých obrázků, odkazů a nbsp; nebo malý kuchař může pro své hosty napsat denní menu ve své restauraci. Dětská dřevěná kuchyně má něžnou růžovou barvu a na zadní stěně kuchyně/obrazovky je zajímavý motiv, který jí dává retro dotek. V kuchyni má nadčasový design, který ho bude milovat několika generacemi dětí. Francouzská značka Janod vyvíjí hračky první třídy pro děti, které splňují přísné evropské standardy a předpisy, které pro vaše dítě zaručují maximální bezpečnost. Mnoho mezinárodních cen stojí za kvalitou Janoda. Jsou to hračky s francouzským designem, které mají veselé barvy a měkké povrch.Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské kuchynky |
|---|---|
| EAN: | 3700217365714 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 21 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 100 x 34 x 102,5 cm |
| Baterky v balení: | Nie |
| Typ baterky: | 2x AA-LR6 |
| hmotnosť: | 21 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 100 x 34 x 102,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
