Podrobný popis
Malá půda, několik stonků trávy, trochu vody, to všechno smíchejte dohromady. Ještě nic nebylo tak vtipné! Nechte své dítě prosperovat v přírodě a rozvíjet jeho představivost s tímto kuchyňským kouttem vyrobeným z masivního dřeva. Tato hračka vhodná pro venkovní použití vydrží všechny experimenty s malými a velkými. Muddy Lab, dodávaný s 10 příslušenstvím, je skvělý pro objevování přírody. Skládá se ze 2 umyvadel a 2 odnímatelných plastových květináčů: Ideální pro sběr květin nebo sbírání půdy! Washbasin se skutečným klepnutím: stačí jej vyplňovat a otočte jej zprava doleva, aby voda mohla proudit! Kovové síto a štětec jsou také k dispozici pro usnadnění výzkumu vašeho malého průzkumníka. A konečně, jako odměna za všechny vaše objevy, vaše dítě bude mít 3 kusy křídy a odnímatelnou psací desku. Muddy Lab umožní vašemu dítěti rozvíjet kreativitu a citlivost na přírodu a zároveň se bavit samostatně nebo s ostatními. Hračka vyrobená ze dřeva s certifikátem FSCTM. Dřevo je organický materiál. Výsledkem je, že některé hrudní desky a barevné variace mohou mít. Externí hračka pro děti od 3 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217366322 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 6.5 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 10 |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 77 x 35 x 95 cm |
| hmotnosť: | 6.5 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 77 x 35 x 95 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 10 |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
