Podrobný popis
Dřevěné dětské vkládající hádanky s motivem zvířat v lese jsou typem hračky, kterou musí mít každé dítě od 1 roku věku. Hádanka má dřevěnou manipulaci pro tréninkové nůžky a snadné uchopení jednotlivých kousků puzzle. Dřevěná vložka má 6 kusů hádanky a pevnou desku, do které jsou vloženy jednotlivé kusy. Vložka obsahuje zvířata: sova, medvěd, jelena, veverka, liška, jezevec. Rozměry dřevěné desky: 22 x 2,4 x 28 cm Vhodné pro děti od 1 rokuDodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217370978 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.3 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 6 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 22 x 2,4 x 28 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.3 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 22 x 2,4 x 28 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 6 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
