Podrobný popis
Dřevěná hračka pro vložení a třídění s řadou Janod Montessori Learning Toys The Child Trains jemné motorické dovednosti. Dále se dítě může naučit vkládat, rozpoznávat barvy, tvary nebo počítat. Tato hra je vyrobena z masivního dřeva a obsahuje tři různé úvodní zámky. /P>Dodatočné parametre
| Kategória: | Montessori hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217350659 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.56 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 10 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 26 x 9 x 12,7 cm |
| Téma: | Tvary a farby |
| hmotnosť: | 0.56 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Essentiel |
| Rozmery: | 26 x 9 x 12,7 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 10 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Tvary a farby |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
