Podrobný popis
Dřevěný vlak Pure Janod pro tažení je krásná hračka pro děti z 12 měsíců. Vlak lze sestavit podle jejich přání, protože každá část může být složena a umístěna na jiném místě. Ve vlaku je větší zajíček a kostky - vozy, roztomilý barevný pták sedí na každé krychli. Děti mohou nahradit kostky na vozech, složit je, vyměnit ptáky, složit menší nebo větší vlak. Tento vlak má zájem o děti s krásnými pastelovými barvami a roztomilými zvířaty. Během této hry si děti vyvíjejí a zlepšují jemné motorické dovednosti. Rozměry: 31,4 x 6,8 x 11,5 cm Vhodné pro děti od 12 let- 36 měsícůDodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217351571 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.54 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 14 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 31,4 x 6,8 x 11,5 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.54 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Pure |
| Rozmery: | 31,4 x 6,8 x 11,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 14 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
