Janod Vyškrabovací obrázky Koně a Jednorožci Atelier Sada Maxi 7+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Vyškrabovací obrázky Koně a Jednorožci Atelier Sada Maxi 7+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Kreativní sada škrábajících obrázků & nbsp; koně a jednorožec & nbsp; Janod Atelier Maxi. Titting je základem umělecké činnosti. Vaše dítě najde krásné stvoření koní a jednorožců v této kreativní tvůrčí hře. Princip je velmi jednoduchý: každá karta je pokryta barevným inkoustem, který je třeba seškrábat. Vaše dítě postupně odhaluje portréty a pak je můžete hrdě vystavit ve své školce! Podpora dovedností a představivosti u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. V této tvůrčí hře si děti vyvíjejí jemné motorické dovednosti, trpělivost a pocit detailů. /P>Dodatočné parametre
| Kategória: | Od 7 rokov |
|---|---|
| EAN: | 3700217378950 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.26 kg |
| ? Materiál: | drevo,papier |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20,8 x 24,5cm |
| Téma: | Jednorožce a Kone |
| hmotnosť: | 0.26 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 20,8 x 24,5cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo,papier |
| Téma: | Jednorožce a Kone |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
