Janod Vyškrabovací obrázky Party Masky Atelier Sada Mini 5+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Vyškrabovací obrázky Party Masky Atelier Sada Mini 5+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Kreativní sada škrábajících obrázků & nbsp; party masky & nbsp; Janod Atelier Mini. Kreativní sada vám umožňuje produkovat 5 masek pomocí techniky škrábání a dokončit připojením gumového pásma nebo řetězce. A karneval může začít! Mracing je základem umělecké činnosti. Vaše dítě najde krásné masky v této kreativní tvůrčí hře. Vaše dítě postupně odhaluje portréty a pak je hrdě vystavuje ve svém dětském pokoji! Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. V této tvůrčí hře si děti vyvíjejí jemné motorické dovednosti, trpělivost a smysl pro detaily.Dodatočné parametre
| Kategória: | Od 5 rokov |
|---|---|
| EAN: | 3700217378905 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.1 kg |
| ? Materiál: | papier,kartón |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 20,8 x 24,5cm |
| hmotnosť: | 0.1 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20,8 x 24,5cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 6 |
| Materiál: | papier,kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
