Janod Vyškrabovací obrázky zvířátka světa Atelier Sada Mini 5+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Vyškrabovací obrázky zvířátka světa Atelier Sada Mini 5+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Kreativní sada škrábajících obrázků a zvířat světa & nbsp; Janod Atelier Mini. Titting je základem umělecké činnosti. Vaše dítě najde krásné kresby zvířat z celého světa v této kreativní tvůrčí hře. Mracing rozvíjí trpělivost a soustředění vašeho dítěte. Princip je velmi jednoduchý: každá karta je pokryta barevným inkoustem, který je třeba seškrábat. Vaše dítě postupně odhaluje portréty a pak je hrdě vystavuje v dětském pokoji! Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. V této tvůrčí hře si děti vyvíjejí jemné motorické dovednosti, trpělivost a pocit detailů. 8 x 24,5 cm Mnoho: karton a papírDodatočné parametre
| Kategória: | Od 7 rokov |
|---|---|
| EAN: | 3700217378912 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.14 kg |
| ? Materiál: | drevo,papier |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 20,8 x 24,5cm |
| hmotnosť: | 0.14 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20,8 x 24,5cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 6 |
| Materiál: | drevo,papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
