Podrobný popis
Krásná vzdělávací a nbsp; puzzle s motivem lidského těla - tělem, orgány a kostra. Úžasně hravé znalosti lidského těla pro zvědavé školáci! Děti tvoří hádanky a učí se jednotlivé části a systémy lidského těla. Mohou sestavit tělo, kostru a orgány. Tyto kartonové hádanky s 50-75-100 kusů a 4 karty lidského organismu budou okouzlit a pobavit mnoho malých dětí. 50 & nbsp; PCS Body Puzzle Body je dvojnásobná, jedna strana je dívka a na druhé straně je hádanka chlapec. 100 & nbsp; PCS Skeleton je jedinečný v tom, že ve tmě svítí.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326814 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.85 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 225 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 45 x100 cm |
| Téma: | Ľudské telo a lekár |
| hmotnosť: | 0.85 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 45 x100 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 225 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Ľudské telo a lekár |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
