Podrobný popis
Krásné vzdělávací a nbsp; puzzle s motivem vesmíru. Tyto kartonové hádanky se 100 kusy jistě okouzlí a pobaví mnoho malých dětí. obsahuje plakát, který lze použít jako šablonu. Pro děti: Od & nbsp; 6 let Velikost produktu: 70 x 49 cm Materiál: pevná kartonováDodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326784 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.3 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 70 x 49 cm |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| hmotnosť: | 0.3 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 70 x 49 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
