Podrobný popis
Sada zahradních nástrojů pro malé zahradníky. Balíček obsahuje & nbsp; Hammers a čepele/NBSP; barvy jsou vyladěny v pastelových odstínech. funkce: & nbsp; vhodné pro děti od 3 let. sada zahrnuje: kovové kopce: 15,5 x 7 x 3,5 cm kovový rýč: 21,5 x 6,5 x 3 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Hracie zostavy |
|---|---|
| EAN: | 3700217331825 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.19 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Master kartón: | 12 |
| Rozmery: | 16,5 x 4,2 x 24 cm |
| hmotnosť: | 0.19 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 16,5 x 4,2 x 24 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 12 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
