Podrobný popis
Krásné dřevěné těsto a xylofon v jednom pro rozvoj dovedností ve velmi měkkých a moderních barvách s roztomilými dřevěnými zvířaty. Hračka pomůže vašemu dítěti rozvíjet obratnost a zároveň si s ní bude mít hodně zábavy. Dvě hry v jednom - kladivo s Bee & nbsp; vložíme 3 & nbsp; dřevěné barvy a kuličky a & nbsp; na xylofonních klíčích vydávají krásný vyzváněcí zvuk a zároveň hračka je odnímatelná Xylofon a tak & nbsp; vaše dítě může hrát kdekoli! Je vhodné pro děti od 12 měsíců. Velikost: & nbsp; 29,1 x 12 x 13 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217351557 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.79 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 29,1 x 12 x 13 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.79 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Pure |
| Rozmery: | 29,1 x 12 x 13 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
