Podrobný popis
Hrajte na zahradníky nebo pro prodejce zeleniny a ovoce na trhu! Ví vaše dítě, jak vypadá mrkev, rajčata nebo Redkvička? Přeprava plná barevné dřevěné zeleniny a ovoce je vhodná pro hraní v kuchyni, nakupování nebo dokonce samostatně pro učení různých druhů zeleniny a barev. Celá bedna a jednotlivé kousky zeleniny jsou vyrobeny ze dřeva, obsahuje 12 kusů zeleniny. Vhodné pro děti od 2 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217356200 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.47 kg |
| ? Materiál: | drevo,textil |
| ? Počet dielikov: | 25 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 22 x 15 x 15 cm |
| hmotnosť: | 0.47 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 22 x 15 x 15 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 25 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
