Podrobný popis
Wooden & nbsp; židle pro panenční jandod série Candy Chic Wooden & nbsp; stravování židle & nbsp; pro panenky s okouzlujícím & nbsp; tečkované motivy splňují sny každé dívky. Malé matky se při hraní s panenkami podle své vlastní představivosti učí dietu Proces & nbsp; Roztomilý polštář/ polštář poskytuje příjemné sezení pro všechny panenky. Vysoce kvalitní produkce nabízí dlouhou a trvalou hru. Ideální doplněk k sadě nábytku pro panenky ze série Candy Chic. Materiál: WoodDodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217358884 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 1.21 kg |
| ? Materiál: | drevo,textil |
| ? Počet dielikov: | 2 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 22,5 x 27,5 x 52,5 cm |
| Téma: | Bábiky |
| hmotnosť: | 1.21 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Séria: | Candy Chic |
| Rozmery: | 22,5 x 27,5 x 52,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 2 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,textil |
| Téma: | Bábiky |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
