Podrobný popis
Děti již nebrání něčemu otevření vlastní soukromé zubní ordinace! Kromě hraní rolí je sada ideální pro přípravu dětí na první návštěvu zubaře a pomáhá snížit strach a obavy z návštěvy zubaře. Sada obsahuje vše potřebné k zajištění péče o zuby. Hraní role na zubním lékaři inspiruje kreativitu a posiluje sebevědomí dětí. Od této chvíle budou malí zubaři plně vybaveni, když spěchají ke svým pacientům s kufříkem plnou příslušenství. Veškeré příslušenství se vejde do praktického textilního kufříku. Případ lze snadno zabalit a vzít kdekoli s vámi. Ideální pro hraní rolí, kde mohou děti dlouho vyhrát. sada obsahuje umělé chrup s odnímatelnými zuby, kde děti budou trénovat své dovednosti, trhat kleště, stříkačkou, zubní vrták, zubní kartáček, zubní pastu v trubici a další příslušenství. Podporují představivost. Vhodný pro děti od 3 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217365509 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.3 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 10 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 21,6 x 9 x 16,5 cm |
| Téma: | Ľudské telo a lekár |
| hmotnosť: | 0.3 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 21,6 x 9 x 16,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 10 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Ľudské telo a lekár |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
