Holandskú značku Little Dutch vám už istotne nemusíme predstavovať, u našich zákazníkov patrí medzi tie najobľúbenejšie a len málokto jej dokáže odolať. Keďže tento rok si pre nás všetkých pripravila nádherné kúsky, dávkovať vám (ale aj nám :)) ich budeme postupne. V tomto článku začneme tými najhorúcejšími novinkami, ktoré podľa nás stoja za to a vy si ich už teraz môžete u nás objednať.

Začneme od najmenších

Pre bábätká si táto pastelová značka pripravila novinky v podobe tých najmäkších plyšových kociek, aké si viete predstaviť. Jej tvorcovia nenechali nič na náhodu a prišli rovno s dvomi verziami. Plyšová kocka Námornícky záliv ponúka z každej strany rôzne druhy materiálov a aktivity, ktoré pomáhajú rozvíjať jednotlivé detské zmysly. Na jednej strane nájdete loďku, na ďalšej vysoký maják a najväčšia zábava bude zrkadlo v tvare kormidla. Námornícka tematika zaujme deti na prvý pohľad nielen doma, ale pokojne ju môžete zbaliť aj na cesty a výlety.
Chceli by ste vedieť, aká je druhá verzia? Plyšová kocka Kvety a motýle je pre deti rovnako zaujímavá. Na jednej jej strane nájdete ružového motýľa, keď ju dieťa otočí môže sa pozerať na seba do zrkadla, na ďalšej strane môže chytať vtáčika za krídelka.
Pre malých čitateľov máme v ponuke aj ich prvú knihu. Príjemná, mäkká a “šuštiaca” – presne taká je Plyšová kniha veľká Námornícky záliv. Aj v nej si deti nájdu zábavné prvky na každej stránke a zobrať ju so sebou môžete aj na dovolenku alebo cestu autom.

Okrem kociek a knižiek by sme vám chceli ukázať aj nove hracie deky

Pri príjemných a mäkkých novinkách ešte ostaneme – Hracia deka Námornícky záliv má rozmer 80×100 centimetrov a v každom rohu na nej deti nájdu zaujímavé časti, ktoré zaujmú ich pozornosť. Stačí sa iba jemne otočiť a rúčka už môže držať niečo ďalšie, nové a zaujímavé. A to je tá najlepšia zábava.
Rovnako zaujímavá je aj Hracia deka Kvety a motýle, ktorá sa líši nielen farbou ale aj dizajnom. V krásnom motíve obľúbených zvieracích kamarátov a kvetiniek sa skrýva mnoho prvkov, ktoré môžu stimulovať detskú zvedavosť a pomáha rozvíjať jemnú motoriku chytaním hračiek medzi malé pršteky.
Obe hracie deky stačí jednoducho zložiť a na dovolenku alebo výlet, si tak môžete priniesť šikovného pomocníka, ktorý vaše dieťa zabaví tak, že aspoň na chvíľu budete mať k dispozícii obe ruky. 🙂 Aj keď svoje deti nadovšetko milujeme, niekedy je potrebné navariť, upratať alebo si len v pokoji vypiť teplý čaj a sledovať ich, ako sa zabávajú samé na jednom z krásnych kúskov holandskej značky Little Dutch.

Nezabudli sme ani na staršie deti

Nebojte sa, do našej ponuky sme zaradili aj hračky, ktoré potešia aj staršie deti (a možno aj maminky). Veď ktorá z nás netúžila v detstve po svojom vlastnom toaletnom stolíku s príslušenstvom? A presne taký priniesla na trh aj značka Little Dutch. Tento toaletný stolík má otočné zrkadlo a 6 drevených kozmetických doplnkov: kefu na vlasy, rúž, parfum, očné tiene, pilník a lak na nechty. Ak by toho bolo málo, môžete ho doplniť o kvetinkovú kozmetickú taštičku s príslušenstvom, ktorá v sebe ukrýva množstvo roztomilých pokladov. Nájdete v nej zrkadlo, fľaštičku s parfumom, tubu krému, rúž, lak na nechty, púder na tvár, labutienku, očné tiene, riasenku a pilník na nechty. Tak sa už nemusíte báť o svoje vlastné rúže. Naopak, teraz môžete so svojimi deťmi zažiť množstvo zábavy pri líčení takými produktami, ktoré nič nezašpinia a nezničia. Práve naopak, vďaka nim sa bude detská fantázia oveľa viac rozvíjať. A to sme ešte nespomenuli ten krásny čas, ktorý môžete s deťmi stráviť pri spoločnej hre na kozmetický salón.

Nuž a áno, ani čas tu nespomíname náhodou 🙂 Little Dutch Hodiny s vkladacími kockami sú výbornou pomôckou pri učení detí koľko je hodín. Majú pohyblivé ručičky a obsahujú 12 drevených kociek s číslami a obrázkami zvierat. Každá kocka má z jednej strany číslo a z druhej strany obrázok obľúbeného zvieratka, aby bolo učenie veľkou zábavou. A ak sa aj stane, že by hodiny prišli do vašej rodiny skôr, ako o čas prejaví vaše dieťa záujem, stále sa môže vďaka nim zoznamovať so zvieratkami a jednotlivými číslami.

S novinkami od Little Dutch ešte nekončíme, prídu ďalšie zaujímavé kolekcie, pribudne veľa nových produktov v krásnych farbách a chystáme aj jedno prekvapenie – rozšírenie sortimentu o úplne nové veci, ktoré na slovenskom trhu ešte neboli. 🙂 Nebojte sa, určite nič nezmeškáte, ak budete sledovať aj náš účet na instagrame alebo tiktoku.