Little Dutch Nasadzovacie krúžky drevené Blue Ocean

Hravé drevené nasadzovacie krúžky pre deti sú navrhnuté tak, aby rozvíjali ich koordináciu rúk a očí zábavnou a praktickou hrou. Deti sa snažia umiestniť drevené krúžky v správnom poradí a vytvoriť z nich pyramídu. To je celkom výzva, pretože pyramída padá sem a tam!

Rozmery: 10 x 10 x 19 cm

Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

Personalizácia ?
Darčekové balenie ?
€15,96
Dostupnosť: Skladom
Kód: 8013LD
Little Dutch Nasadzovacie krúžky drevené Blue Ocean
Little Dutch Nasadzovacie krúžky drevené Blue Ocean
Personalizovateľné

Podrobný popis

Little Dutch Nasadzovacie krúžky drevené Blue Ocean – nielenže sú okúzľujúcim doplnkom do detskej izby, ale aj výborným edukačným nástrojom pre najmenších. Táto hravá drevená hračka je navrhnutá s myšlienkou na rozvoj koordinácie rúk a očí vašich detí, a to všetko prostredníctvom zábavy a praktickej hry. 

Rozmery hračky sú ideálne pre malé detské ruky – 10 x 10 x 19 cm, čo umožňuje deťom ľahko manipulovať s krúžkami a učiť sa základné princípy hry na zostavovanie. Hračka je vhodná pre deti od 12 mesiacov, čo z nej robí skvelý darček už pre najmenšie deti, ktoré len začínajú objavovať svet okolo seba.

S nasadzovacími krúžkami si vaše dieťa bude môcť postupne osvojovať schopnosť rozpoznávať farby a veľkosti a zároveň si precvičovať svoju motoriku a logické myslenie. Táto hračka je nielen edukačná, ale aj vysoko interaktívna, čo pridáva k zábavnému aspektu výzvu – zostaviť pyramídu tak, aby nepadala.

Pri tvorbe pyramídy sa deti učia na základe skúšky a omylu a zároveň si rozvíjajú trpezlivosť a sústredenie, čo sú veľmi dôležité zručnosti pre ich ďalší osobný a akademický rast.

 

Nasadzovacie krúžky od Little Dutch sú tiež pekným estetickým prvkom. Pastelové odtiene a jemné vodné motívy pridávajú na roztomilosti a estetickej hodnote, čím sa hračka stáva nielen zábavnou, ale aj peknou dekoráciou.

 

Vytvorte pre vaše dieťa zábavné a vzdelávacie prostredie s týmito krásnymi nasadzovacími krúžkami Pink Flowers od Little Dutch, ktoré sú garantovanou radosťou nielen pre oči, ale aj pre malé rúčky.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre batoľatá
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: