Little Dutch Vláčik drevený Pink Flowers

Krásny drevený vláčik z dielne Little Dutch je potlačený obrázkami kvetín, včielok a chrobáčikov z kolekcie Flowers. S kockami rôznych tvarov a farieb môže vaše dieťa zostavovať rôzne varianty vagónov.

Vláčik zaistí vášmu dieťaťu veľa zábavy a môže slúžiť aj ako krásna dekorácia v detskej izbe.

Vlak sa skladá zo 17 dielov a je dlhý približne 45 cm.

Rozmery: 45 x 8 x 13,5 cm

Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

Personalizácia ?
Darčekové balenie ?
štandardná cena: €29,96 –3 % €28,96
Dostupnosť: Skladom
Kód: 8035LD
Little Dutch Vláčik drevený Pink Flowers
Little Dutch Vláčik drevený Pink Flowers
Akcia Personalizovateľné
€29,96 –3 %

Podrobný popis

Predstavte si hru, ktorá nielen rozvíja kreativitu a fantáziu vášho dieťaťa, ale je zároveň aj krásnou dekoráciou detskej izby. Little Dutch Vláčik drevený Pink Flowers je presne takýmto unikátnym kúskom. Tento nádherný drevený vláčik pochádza z dielne Little Dutch, známej svojimi kvalitnými a esteticky príťažlivými hračkami. 

Vláčik je potlačený obrázkami kvetín, včielok a chrobáčikov z kolekcie Flowers, čo priťahuje zrak nielen detí, ale aj dospelých. Súčasťou sú kocky rôznych tvarov a farieb, vďaka ktorým môže vaše dieťa zostavovať rôzne varianty vagónov a tým podporovať svoju predstavivosť a motorické zručnosti.

Celý vlak sa skladá z 17 dielov a jeho dĺžka je približne 45 cm, čo je ideálna veľkosť pre malé detské ruky. Rozmery vláčika sú 45 x 8 x 13,5 cm, čo umožňuje jeho ľahkú manipuláciu a zároveň dostatočnú robustnosť pre bezstarostnú hru.

Hračka je vhodná pre deti od 12 mesiacov, čo z nej robí ideálny darček na prvé narodeniny alebo akúkoľvek inú príležitosť. Vďaka svojej vysokokvalitnej a bezpečnej konštrukcii je tento vláčik nielen zábavný, ale aj plne bezpečný pre najmenších.

 

Little Dutch Vláčik drevený Pink Flowers nie je len obyčajnou hračkou. Je to spôsob, ako vniesť do detskej izby kúsok oceánu, rozvíjať kreativitu a zároveň poskytnúť hodiny zábavy. Umožnite svojmu dieťaťu cestovať po imaginárnych oceánoch a objavovať nové svety s týmto čarovným vláčikom, ktorý sa stane nielen jeho spoločníkom v dobrodružstvách, ale aj krásnym doplnkom jeho izbičky.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre batoľatá
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: