Prečo nakupovať u nás

V Minilove ponúkame iba to, čomu sami veríme:

 
 
 Personalizované produkty
U nás nájdete aj personalizované, ručne s láskou vyrábané produkty, ktoré svojim zmyslom pre detail robia produkt jedinečným. Darček, ktorý z každej hračky urobí krásnu spomienku! 
 
 
 
Kvalitné produkty
Naše hračky sú vyrobené z kvalitných eco-friendly materiálov. Pri ich výrobe sú dodržiavané etické podmienky, sú šetrné k prostrediu a zároveň všetky hračky vyhovujú bezpečnostným normám platným v EÚ.
 
 
Moderný dizajn
Áno, nielen účelovosť, ale aj dizajn hračiek ovplyvňuje naše deti. V Minilovee nájdete iba hračky, ktoré podporia u detí cit pre estetické vnímanie
 
 
Správny vývin dieťaťa
Každá hračka v Minilovee má svoj význam v určitej fáze vývoja dieťaťa – podporuje rozvoj jemnej a hrubej motoriky, špeciálnych schopností, vnímanie okolitého sveta…
 
 
Samostatná hra
Naše hračky prebudia u detí záujem. Záujem o vonkajší svet, záujem o dosiahnutie vyššieho levelu, čím sa zároveň hrajú aj učia. „Learning by playing“ je tá správna cesta.
 
 
Kreativita
V Minilove nájdete hračky, ktoré deťom pomáhajú rozvíjať fantáziu a kreativitu. Ak chcem postaviť túto vežu, aby nespadla, musím ukladať kocky v určitom poradí… Áno, aj takto môžu naše hračky prispieť k rozvoju rôznych schopností u Vášho dieťaťa.