Personalizované hračky – originálny darček pre všetky deti

 

Na trhu je veľké množstvo hračiek, no nájsť originálne darčeky už také jednoduché nie je. Výber chceme našim zákazníkom uľahčiť, preto sme sa rozhodli ponúknuť niečo netradičné, čo na trhu chýbalo. Personalizované hračky a sety sú nevšedným nápadom na originálne darčeky.

Čo znamená personalizácia hračiek?

Personalizácia hračiek je čoraz populárnejšia u ľudí, ktorí chcú deťom venovať niečo výnimočné, čo bude pre nich symbolizovať dôležité okamihy aj po rokoch. My se začali s personalizáciou hračiek pred rokmi, keď sme si všimli, že veľa ľudí hľadá výnimočné darčeky na ešte výnimočnejšie udalosti. Produkty personalizujeme tromi spôsobmi – laserom, ploterom alebo vyšívaním podľa konkrétneho materiálu, z ktorého sú vyrobené. Na hračku vďaka tomu vieme pridať meno dieťaťa alebo osoby, pre ktorú je produkt určený, dátum narodenia, krstu alebo inej výnimočnej udalosti a veľa ďalšiehoAké hračky personalizujeme najčastejšie?

Medzi najviac obľúbené udalosti, pri ktorých naši zákazníci vyberajú personalizované hračky patrí narodenie bábätka a krst. Pripravili sme si pre vás aj pár tipov na darčeky ku krstu. Najobľúbenejším darčekom ku krstu ja drevená archa od značky Little Dutch, na ktorú vieme pridať meno dieťaťa s dátumom či dokonca mierami pri narodení. Ku krstu môžeme personalizovať aj drevené krabičky na sviečku.

 Na iné udalosti, ako sú napríklad narodeniny, vyberajú naši zákazníci najčastejšie na personalizáciu vláčiky značky Little Dutch alebo vláčik Label Label. Tieto vláčiky sú vyrobené z kvalitných materiálov, maľované sú bezpečnými farbami a na prvý pohľad je jasné, že v čase, keď sa s nimi nebudú deti hrať, budú krásnou dekoráciou v detskej izbe.

Personalizovať vieme aj ďalšie kvalitné drevené hračky ako Label Label čajový set, ktorý je výborný pre všetky deti, ktoré majú rady rolové hry. Ručíme vám, že lepšiu kávu ako tú, ktorú vám pripravia deti, ste ešte nepili 🙂

Pre menšie deti vieme personalizovať aj ďalšie drevené hračky – box s vkladacími zvieratkami Edvin, Label Label stavebnice, detské vozíky, ale aj textilné bábiky, zajačiky, mojkáčiky. Vašej kreativite a našej šikovnosti sa medze naozaj nekladú!

Neviete sa rozhodnúť, aký darček pre bábätko by bol najlepší?

Áno vieme, že ponuka je široká. Vieme, že pre svoje deti chcete naozajstnú kvalitu, no vybrať si niekedy darček na konkrétnu príležitosť býva náročné, pripravili sme si pre vás sety, ktoré sú už hotovým darčekom a vy si tak nemusíte robiť žiadne ďalšie starosti. Stačí nám dať vedieť informácie o obdarovanom, aby sme sa mohli pustiť do personalizácie.

Baby Welcome set

Narodilo sa vo vašom okolí bábätko? Obdarujte ho našim Baby welcome setom na uvítanie. Náš super set zajačika, retiazky na cumlík a ochrannými lyžičkami s menom dieťatka bude skvelým darčekom pre každé bábätko. Personalizovať vieme všetky tri produkty v tomto sete a môžete si vybrať z dvoch farieb – ružovej a modrej. Na jedno zajačie uško môžeme vyšiť meno obdarovaného v 18 farbách. Na druhé uško dokážeme vyšiť napríklad výnimočný dátum – krstu alebo narodenia. Retiazka na cumlík s menom dieťatka je ručne vyrobená a zodpovedá Európskej norme Európskeho úradu pre bezpečnosť DIN EN 12586. Vybrať si môžete aj materiál písmen. Prajete si plastové alebo z prémiového javorového dreva? V sete sa nachádzajú aj ochranné lyžičky, ktoré vám veľmi odporúčame, pretože rodičom ušetria množstvo starostí. Keď je detský príkrm horúci a má viac ako 43,3 stupňov Celzia, lyžička mení farbu na bielo, čím zabraňuje popáleniu bábätka, ale aj prenosu zubného kazu.

Drevený set pre dieťa

Viete o tom, že drevo je ten najlepší materiál pre dieťa? Pripravili sme pre vás aj druhý set, ktorý obsahuje kvalitnú drevenú krabičku, retiazku na cumlík, hryzátko a kvalitnú kefu na česanie vláskov. Samozrejme aj tieto veci vieme pre vás personalizovať. Na krabičku vieme vygravírovať až 7 rôznych rozkošných obrázkov. Vedeli by ste si vybrať? Neskôr, keď bábätko vyrastie môžu rodičia deťom do krabičky odkladať aj iné drobnosti, na ktoré majú krásne spomienky.