Haba Textilní chrastítko a motorická hračka pro nejmenší Duhový polštářek
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Textilní chrastítko a motorická hračka pro nejmenší Duhový polštářek
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Bez ohledu na to, zda vaše dítě přitahuje sousto, zrcadlo, chrastítko nebo zvony, má tuto hračku jistě.Dodatočné parametre
| Kategória: | Plyšáci |
|---|---|
| EAN: | 4010168216485 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 mesiacov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.1 kg |
| ? Materiál: | textil |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 24 x 16 x 7 cm |
| Téma: | Tvary a farby |
| hmotnosť: | 0.1 kg |
| Vek: | od 6 mesiacov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 24 x 16 x 7 cm |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | textil |
| Téma: | Tvary a farby |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
