Podrobný popis
Když tlačíte na bundu, pěkně se točí a nepřekonává. Při houpání vydává zvuk. Dítě praktikuje motorické dovednosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Plyšáci |
|---|---|
| EAN: | 4010168058498 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 mesiacov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.25 kg |
| ? Materiál: | textil |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 10,7 x 10,9 x 16,7 cm |
| hmotnosť: | 0.25 kg |
| Vek: | od 6 mesiacov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 10,7 x 10,9 x 16,7 cm |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
