Podrobný popis
Tato vodní podložka je dobrodružstvím pro všechny děti. Zrcadlové prvky, listy, srdce a ryby mohou být bez námahy přesunuty sem a tam. Je to zábava a motorické dovednosti rostou v pozici břicha. Voda omytá vodou je pokryta odnímatelným krytem, který lze promyt v pračce. Tkanina zajišťuje, že děti jsou pohodlné lhát. Zuby a měkké přívěsky, které jsou bezpečně šité, poskytují další možnosti objevu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Do izbičky |
|---|---|
| EAN: | 4010168208008 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 mesiacov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.27 kg |
| ? Materiál: | textil |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 28 x 32 x 5 cm |
| hmotnosť: | 0.27 kg |
| Vek: | od 6 mesiacov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 28 x 32 x 5 cm |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
