Podrobný popis
Dobrý den, jmenuji se Coco. Jsem téměř vždy velmi veselý a umím s vašimi dětmi velmi zábavnými příběhy. Moji přátelé říkají, že jsem jako slunce. Extrémně měkké a laskavé tělo panenky. Textile a omyvatelné & nbsp; přítel pro všechny milovníky panenek. Upevňovací oblečení pro panenky je na suchém suchém zipu, který umožňuje, aby se oděv snadno svlékl & nbsp; a znovu se oblékl podle potřeby.Dodatočné parametre
| Kategória: | Bábiky a doplnky pre bábiky |
|---|---|
| EAN: | 4010168234809 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.32 kg |
| ? Materiál: | textil |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 34 x 16,9 x 9,8 cm |
| Téma: | Bábiky |
| hmotnosť: | 0.32 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 34 x 16,9 x 9,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | textil |
| Téma: | Bábiky |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
