Podrobný popis
Dobrý den, jmenuji se Lian. Jsem velký sportovec a mám rád outdoorové aktivity. Rád chodím se svými přáteli na kole a jsem vždy připraven na zábavu a akci.Dodatočné parametre
| Kategória: | Bábiky a doplnky pre bábiky |
|---|---|
| EAN: | 4010168260068 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.26 kg |
| ? Materiál: | textil |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 33,6 x 16,3 x 8,4 cm |
| hmotnosť: | 0.26 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 33,6 x 16,3 x 8,4 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | textil |
| Téma: | Bábiky |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
