Podrobný popis
Ahoj, měl jsem. Chcete se mnou sbírat květiny na louce? Udělal jsem nějaké květiny pěknou čelenku ve vlasech, připojíš se ke mně?Dodatočné parametre
| Kategória: | Bábiky a doplnky pre bábiky |
|---|---|
| EAN: | 4010168260341 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.2 kg |
| ? Materiál: | textil |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 8,5 x 16 x 33,5 cm |
| hmotnosť: | 0.2 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 8,5 x 16 x 33,5 cm |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | textil |
| Téma: | Bábiky |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
