Značku Rockahula Kids sme vám predstavili už v minulom článku a veríme, že ste sa už stihli presvedčiť, že vďaka ich doplnkom bude každý outfit niečím výnimočný. Ak náhodou nie, tak tento článok je práve pre vás! Presvedčíme vás o tom práve teraz v jeseni, že je najvyšší čas siahnuť po niečom rozkošnom od značky Rockahula Kids.

Dni sú kratšie, počasie chladnejšie a my na seba a naše deti navliekame oveľa viac vrstiev teplého oblečenia, ktoré je neraz v o čosi tmavších farbách. Avšak ani v takom prípade to nemusí byť nuda!

S prvým chladnejším počasím každý rodič venuje väčšiu pozornosť tomu, či sú uši našich drobcov dostatočné zakryté, či sú naozaj v teple. V našej ponuke nájdete aj čiapky značky Rockahula, ktoré sú v modernom zvieracom vzore geparda. Vybrať si môžete z dvoch veľkostí, podľa toho, koľko rokov má vaše dieťa. Ak nie ste veľkým fanúšikom zvieracích vzorov, ale hľadáte niečo jednoduchšie, tak sa vám istotne bude páčiť kožušinová čiapka v ružovej farbe. Rovnako ju máme v ponuke v dvoch veľkostiach a vyzerá výborne na menších deťoch, ale aj na starších školáčkach. Zaujímavým detailom sú brmbolce na konci šnúrok, vďaka ktorým sa dá čiapka zaviazať, aby boli všetky ušká v teple.

Ak už náhodou čiapku máte, no stále sa trápite tým, že nezakryje detské uši tak ako by ste chceli alebo potrebovali, máme pre vás jednoduché riešenie. Klapky na uši sú nielen krásnym doplnkom, ktorý zaujme každého. Klapky spĺňajú aj tú najdôležitejšiu funkciu a chránia uši pred chladom, prievanom a niekedy, ale naozaj iba v minime prípadov, aj pred „otravnými“ rečami rodičov 🙂

 

 

Keďže odolať im považujeme naozaj za odvážny výkon, ktorý sme my nezvládli, tak vám ich prinášame rovno v niekoľkých prevedeniach. Myslíme si, že si vyberie každý. Ak máte doma milovníka psíkov, tak by ste si mali pozrieť klapky na uši v tvare psíka, ktoré sú vyrobené z hnedej mäkkej umelej kožušinky so štýlovou tyrkysovou látkou.

Ak tu však máme milovníkov mačiek, tak si môžete vybrať klapky Cica mica rovno z troch farieb – ružovej, šedej a krémovej. Všetky tri sú rovnako vyrobené z mäkkej kožušinky a majú na sebe aj veľmi milý detail v podobe malých mačacích ušiek.
Pre všetky dobrodruhov, ktorý preferujú divočinu máme klapky s leopardím vzorom alebo klapky so šedou kožušinkou, ktorá nám pripomína medvedíka čistotného. Vidíte ho tam aj vy? Ak vás nelákajú zvieratká, tak si pozrite klapky na uši Obláčik. A presne tak sa budú cítiť každé uši, ktoré budú tieto klapky chrániť. Keďže sa dajú prispôsobiť veľkosti hlavy, nebudú nikoho tlačiť ani nič podobné. Môžete mi veriť, že si ich s istotou budete chcieť vyskúšať aj vy!

 

Neostanem iba pri čiapkach či klapkách na uši. Každé detské poklady potrebujú teplé a bezpečné miesto, kam si ich deti môžu odložiť počas jesennej prechádzky. Chcela by som vám priblížiť 3 detské kabelky, ktoré sú vďaka svojmu kožušinovému prevedeniu ako stvorené do sychravého jesenného počasia.

 

Veľmi obľúbenou kabelkou, ktorá sa dokonca už neraz vypredala je kabelka pre deti Teddy Bear, ktorú môžete zladiť napríklad so sponkami či gumičkami. Je veľmi príjemná a hrejivá na dotyk, vnútri je podšitá bavlnenou látkou a zapínanie má na magnet, takže z nej nič dôležité nevypadne a zároveň sa dieťa netrápi zipsovaním, ktoré ho neraz môže rozčúliť.
Jesenné oblečenie rozžiari aj kabelka Lama, ktorá je síce v možno trochu netradičnom tvare, ale práve v tom je jej veľké čaro. Rovnako je vyrobená z veľmi príjemnej látky a prepracovaná je do každého detailu. Gaštany z jesennej prechádzky parkom si deti môžu odkladať aj do kabelky v tvare Srdca.

 

 

Či si vyberiete a kúpite jednu vec alebo naopak nakombinujete viaceré kúsky, akýkoľvek doplnok tejto anglickej značky vyčarí úsmev nielen deťom, ale aj dospelým. Jeseň naozaj nemusí byť iba v tmavých farbách plná zimy a chladu. Naopak, táto jeseň sa bude niesť v znamení kožušinky, jemných púdrových farieb, trblietkach a veselej nálady.