Podrobný popis
Táto krásna hudobná skrinka s krásnou tanečnicou v podobe bábiky menom Valentine, je ideálna na uspávanie bábätka pri melódii „Labutie jazero“. Skrinka je elegantná a mäkká, dieťatko si do nej s radosťou vloží všetky svoje vzácne predmety. Je možné si ju prispôsobiť podľa seba, ako chcete, pridaním fotografie či krásneho odkazu!Dodatočné parametre
| Kategória: | Bábiky a doplnky pre bábiky |
|---|---|
| EAN: | 3666502000077 |
| ? Vek dieťatka: | od narodenia |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.35 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 12 x 7,5 x 18,5 cm |
| hmotnosť: | 0.35 kg |
| Vek: | od narodenia |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Tendresse |
| Rozmery: | 12 x 7,5 x 18,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
