Veľmi radi by sme vám predstavili novú značku v našom ehope. V ponuke Minilove môžete už nejaký čas nakupovať aj rôzne doplnky do vlasov, karnevalové masky alebo čarovné paličky od značky MIMI & LULA.

Ako to už neraz býva, nové veci a značky vznikajú práve vtedy, keď na trhu niečo veľmi chýba. V roku 2017 mali tento pocit dve čerstvé mamičky – Natasha Hodson a Nicola Byrne, ktoré sa rozhodli, že na trh prinesú značku, ktorá sa bude špecializovať na rôzne hravé detské doplnky. Nebola to pre nich úplná neznáma, keďže obe mali dlhoročné skúsenosti s tvorbou dámskych doplnkov pre módne značky. Spojili svoje sily a vznikla značka MIMI & LULA.

Rozmanité kolekcie, ktoré ľahko zladíte

Ich kolekcie jasných a hravých doplnkov sú navrhnuté tak, aby každému detskému outfitu dodali nádych rozmanitosti a aby podporili detskú fantáziu. Zároveň nezabúdajú ani na rodičov, keďže sú doplnky dizajnované tak, aby bolo jednoduché zladiť ich s každým outfitom, pre ktorý sa rozhodnú. Áno, každý jeden doplnok je výrazný, stačí si pozrieť kúzelnú paličku, tutu sukňu alebo karvnevalovú masku s jednorožcom 🙂

 

 

Nebojte sa kombinovať

Každý kúsok však akýkoľvek outfit decentne oživí a rozveselí, takže sa nemusíte báť veselo kombinovať.
Značka MIMI & LULA tvrdí, že vďaka ich doplnkom dávame deťom priestor vyjadriť ich osobnosť s vkusom a štýlom. A my s nimi úplne súhlasíme. Ak niektoré dieťa cíti, že mu kúzelná čarovná palička pomôže zvládnuť náročné chvíle alebo sa chcú prejsť po ulici s karnevalovou maskou mačiatka, tak prečo nie? Doprajme deťom ich vlastný priestor a nechajme rozvíjať ich fantáziu nielen na papieri pri kreslení, ale aj v doplnkoch, ktoré im môžu rozveseliť deň. Práve tie im môžu neraz pomôcť vyjadriť to, čo cítia vo svojom vnútri.

Zakladateľky značky si ako matky malých dievčat veľmi dobre uvedomujú, že rôzne typy vlasov prinášajú rôzne výzvy a prístup „univerzálnej veľkosti pre všetkých“ jednoducho nefunguje. Predovšetkým ak ide o skrotenie nepoddajných kučier. Presne preto vytvárajú každú sezónu tak širokú škálu doplnkov, aby si boli isté, že pre každého bude niečo pekné a praktické.

 

V logu tejto značky, sú dve tváričky, ktoré znázorňujú to, že sa značka zameriava jedným okom na kvalitu a druhým (to je to žmurkajúce) na zábavu. Je ako stvorená pre všetky malé ale aj veľké rebelky, ktoré túžia vyjadriť svoj vkus, fantáziu a kreativitu. A nie len pre malé. Mnoho vlasových doplnkov je natoľko pevných, že bez veľkej námahy dokážu udržať účes aj na hlavách dospelých mamičiek. Takže ak náhodou nebudete mať po ruke svoju vlastnú gumičku či sponku, bez starostí môžete siahnuť po tej od značky MIMI & LULA. 🙂