Máte svoju obľúbenú značku hračiek?

Máte svoje obľúbené značky, ku ktorým sa stále vraciate a nakupujete prevažne z ich ponuky? My v Minilove sa vám snažíme priniesť to najlepšie z najlepšieho. V ponuke eshopu nájdete hračky značiek, s ktorými sa hrajú aj naše deti a keďže patria medzi ich obľúbené kúsky, chceli sme, aby ich spoznali aj vaši drobci. A nie je to iba o hračkách, ale aj o doplnkoch do detských izbičiek, cestovných taškách či veciach, ktoré pomáhajú pri starostlivosti o tých najmenších.

Či sa rozhodnete zadovážiť si sériu puzzle od značky Janod, pripraviť nové bývanie pre rodinku myšiek z Mailegu, alebo si na dovolenku zobrať niekoľko hračiek do vody a piesku od Scrunch, všetko potrebné nájdete u nás.

Zaujíma vás odkiaľ pochádzajú hračky, s ktorými sa hrajú vaše deti?

Chcete vedieť, aký príbeh sa píše v histórii tej danej značky a za akých podmienok sú jej hračky vyrobené? Čoraz viac rodičov sa zaujíma už aj o pozadie hračiek, o to čo je zámerom a posolstvom jednotlivých značiek.
Nás to veľmi teší, pretože na výbere značiek, ktoré ponúkame v našom eshope, si dávame veľmi záležať. Neraz si necháme poradiť aj od vás. Zaujíma nás, akú značku by ste u nás chceli nájsť. Vždy sa však snažíme vyberať iba tie najkvalitnejšie značky hračiek, ktoré sa zaujímajú aj o to, za akých podmienok sú ich hračky vyrobené.

Dôležitý je dizajn, funkčnosť a materiál, z ktorého sú hračky vyrobené

Predávame hračky s vysokokvalitných eco-friendly materiálov spĺňajúcich prísne normy garantované viacerými certifikátmi, pretože nám záleží na tom, aby deti mali vo svojom okolí bezpečné hračky. Všetci dobre vieme, že niektorým hračkám je ozaj veľmi ťažké odolať a deti ich neraz skúšajú aj ochutnať 🙂 Ochutnávanie hračiek je veľmi dôležitým obdobím vo vývoji každého dieťaťa, keď sa s predmetmi okolo seba potrebuje zoznámiť aj ochutnaním. Práve v tom období je veľmi dôležité dbať na to, aby hračky, ktoré sú v jeho dosahu boli zdravotne nezávadné.

Aj práve preto v našej ponuke nájdete napríklad LeToy Van z Anglicka, Moovertoys z Dánska, Korkii zo Slovenska,  Minikane z Francúzsko či Haba a Goki z Nemecka… Okrem nich samozrejme v ponuke nájdete oveľa viac zaujímavých značiek, ktoré svojimi produktami prinášajú na svetový trh inovatívne a neopozerané kúsky. S nimi je detský svet ešte väčšou zábavou plnou rozkošných bábik, myšiek, stavebníc, spoločenských hier ale aj hračiek do prírody. Náš sortiment sa neustále snažíme rozširovať o ďalšie kvalitné produkty k spokojnosti vašich detí ale aj vás. Vieme veľmi dobre, ako vám na výbere nových hračiek záleží.

 

Máte už nejakú svoju obľúbenú, z ktorej máte doma viacero kúskov?

Záležať si nedávame iba na dizajne ale predovšetkým na kvalite jednotlivých hračiek. Ak hľadáte hračku z dreva, recyklovateľných materiálov alebo nezávadných farieb, tak v eshope istotne nájdete nie jednu zaujímavú hračku. Prekvapila vás nejaká značka kvalitou? Dajte nám vedieť, naozaj nás zaujíma, ako ste s každým kúskom spokojní.

Práve vaše skúsenosti, reakcie a pocity nám pomáhajú budovať svet Minilove ešte krajší a zodpovednejší voči našim deťom a prírode, ktorú im tu zanecháme.

Prečítajte si viac o značkách v ponuke Minilove.