Podrobný popis
Měkká textilní koule pro nejmenší se zvířaty motivu s krásnými ilustrovanými obrázky. Vhodné pro děti: Od 6 měsíců Velikost produktu: & nbsp; průměr 11 cm materiál: textilieDodatočné parametre
| Kategória: | Plyšáci |
|---|---|
| EAN: | 4010168223421 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 mesiacov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.05 kg |
| ? Materiál: | textil |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 11 x 11 x 11 cm |
| hmotnosť: | 0.05 kg |
| Vek: | od 6 mesiacov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 11 x 11 x 11 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 6 |
| Materiál: | textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
