Podrobný popis
Pět krásných kostek textilu plné objevů pro rozvoj smyslů pro nejmladší děti - děti mohou poslouchat zvuky, rozpoznat barvy a zvířata, dotknout se a rozvíjet jejich dotek! Každá kostka má svůj vlastní tvar a jinou funkci pro stimulaci smyslů. Ráta, zrcadlo, vrzání a fólie stimulují smysly dítěte mnoha způsoby. Barevné barvy a různé tvary si také každý den užívají spoustu zábavy.Dodatočné parametre
| Kategória: | Plyšáci |
|---|---|
| EAN: | 4010168261478 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 mesiacov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.176 kg |
| ? Materiál: | textil |
| ? Počet dielikov: | 5 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 16 x 16 x 7,5 cm |
| hmotnosť: | 0.176 kg |
| Vek: | od 6 mesiacov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 16 x 16 x 7,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 5 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
