Podrobný popis
Tato textilní koule pro nejmladší děti je měkká, kulatá, barevná a plná pěkných překvapení. Tkaninová koule pro nejmladší je zdrojem hravé stimulace smyslového vnímání a jemných motorických dovedností. Povzbuzuje dítě, aby sledovalo její veselý pohyb a objevila její rozmanité povrchy a zábavní prvky, včetně zrcadla a chrastítka. Vhodné pro děti: Od 6 měsíců velikost: & nbsp; průměr 15,2 cm materiál: polyesterDodatočné parametre
| Kategória: | Plyšáci |
|---|---|
| EAN: | 4010168216508 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 mesiacov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.15 kg |
| ? Materiál: | textil |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 15 x 15 x 15 cm |
| Téma: | Tvary a farby |
| hmotnosť: | 0.15 kg |
| Vek: | od 6 mesiacov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 15 x 15 x 15 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | textil |
| Téma: | Tvary a farby |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
