Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik s dlhými ušami ružový Lapinoo 30 cm
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik s dlhými ušami ružový Lapinoo 30 cm
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Veselý mojkáčik ružovej farby zo série Lapinoo bude dokonalým spoločníkom pre vaše bábätko. Je ušitý z dvoch materiálov mančestrovej a ľahkej bavlnenej látky, je dokonale prispôsobený pre jemné rúčky bábätka. Má jednoduchý a jemný štýl. Krásna kvetinová šatka pod hlavičkou mu dodáva elegantný nádych. Zajačik vyniká svojimi nádhernými dlhými ušami. Vďaka nim ho možno zavesiť kdekoľvek, aby bol v bezpečí a nikdy sa nestratil. Bábätko sa môže mojkať do sýtosti a zároveň malými ručičkami môže chytať zajačika za jeho parádne uši. Mojkáčik si získa srdcia najmenších svojou jemnosťou a nežným vzhľadom. Hračka má 30 cm a je zabalený v peknej darčekovej škatuľke. Vhodné pre deti od narodenia. Rozmer produktu: 30 x 30 x 6 cm Materiál: textilDodatočné parametre
| Kategória: | Plyšáci |
|---|---|
| EAN: | 3666502180175 |
| ? Vek dieťatka: | od narodenia |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 1.02 kg |
| ? Materiál: | textil |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 30 x 30 x 6 cm |
| hmotnosť: | 1.02 kg |
| Vek: | od narodenia |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Tendresse |
| Rozmery: | 30 x 30 x 6 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
